Tinklinės tvoros vienos pigiausių iš siūlomų tvorų. Tokio tipo tvoros yra puikus sprendimas norint greitai ir pigiai apsitverti teritoriją. Tinklas yra idealus pasirinkimas lengvoms, tvirtoms ir patikimoms tvoroms statyti.
Tiek tinklinė tvora, tiek segmentinė tvora tinka tiems, kurie nori, jog jų teritorija matytųsi, kad kiemas būtų šviesus ir tvora neužstotų saulės.


Tinklinės tvoros yra labai populiarios, kadangi turi daug puikių savybių: lengvos, patikimos ir gana nebrangios, puikiai tinka didelėms teritorijoms aptverti, o šiuolaikinis tinklas atrodo išties dekoratyviai.

Tinklas gali būti padengtas cinku arba nudažytas pasirinkta spalva. Tvoros spalvos: žalia RAL6005 ir cinkuota. Galima rinktis pinto tinklo bei suvirintos vielos tvorą.Susisiekti

Turite klausimų ar norite sužinoti kainą? Rašykite arba skambinkite( +370 674 64228 ):

Tinklinės tvoros yra plačiai naudojamos kaip tvoros dideliems plotams: pramoniniams objektams, statyboms, laukams, ganykloms, vasarnamiams, administraciniams pastatams ir įstaigoms, sporto objektams, greitkeliams, oro uostų teritorijoms, sąvartynams ir panašiai.
Jeigu reikia apsitverti laikinai, tai tvora iš tinklo taip pat yra geriausias pasirinkimas.

Tinklinė tvora turi šiuos privalumus

 • Galima aptverti didelius plotus.

Galima aptverti labai didelius plotus. Tai leidžia apsaugoti didelius žemės ūkio ar pramonės objektus.

 • Nedidelė kaina.

Tvoros iš tinklo kaina yra praktiškai mažiausia iš visų galimų tvoros variantų (kitų rūšių tvoros yra daug kartų brangesnės). Vienas iš pigiausių aptvarų variantų.

 • Galima pakartotinai naudoti.

Pakartotinis naudojimas. Galima išmontuoti tinklą ir jį pakartotinai naudoti. Galimybė įrengti kaip laikiną tvorą.

 • Lengva sumontuoti.

Tvora iš tinklo lengvai ir greitai montuojama. Jei yra paruoštų atramų stulpų, tinklinė tvora gali būti sumontuojama per dieną.

 • Laisva oro cirukuliacija.

 • Tinklas neužkerta kelio oro masėms judėti. Puiki ventiliacija, nes oras laisvai cirkuliuoja aplink uždarą zoną. Oro srautas sukuria palankias sąlygas augalams ir neleidžia kauptis drėgmės pertekliui.

 • mažas svoris.

 • Mažas tinklo svoris, kuris palengvina transportavimą ir aptvarų įrengimą. Nereikia masyvo rėmo arba pamato.

 • Skaidrumas.

Tvoros iš tinklo neužkerta kelio saulės spindulių patekimui, o tai reiškia, kad nebus užtamsintų zonų, o tai ypač svarbu aptveriant žemės ūkio paskirties žemę ir kitas vietoves, kur reikia saulės šviesos. Taip pat tokio tipo tvora tinka tiems, kurie nori, jog jų aptverta teritorija matytųsi.

 • Universalumas.

Tinklinė tvora gali būti naudojama bet kuriam objektui ir teritorijai aptverti. Tvora gali būti įrengta tiek sklypų, tiek komercinių ir pramoninių objektų, vaikų darželių ir mokyklų, administracinių pastatų, sporto aikštelių ir gyvūnų zonų aptvėrimui.

 • Lengva prižiūrėti.

Priežiūra, paprastumas. Estetinė, tvarkinga išvaizda. Tai paprasta ir patogu valyti nuo purvo (plauti vandeniu su dideliu slėgiu).

 • Patvarumas.

Tinklinės tvoros turi ilgą tarnavimo laiką. Cinkuotos tvoros tinklas yra labai patvarus, atsparus korozijai ir mechaniniams pažeidimams.

Atliktų darbų galerija