Tvoros parinkimas yra svarbi vietinės teritorijos projektavimo dalis.Šiuolaikinė rinka siūlo platų tvorų pasirinkimą.
Segmentinės tvoros - viena iš populiariausių tvorų rūšių. Šio tipo tvoros turi didelį populiarumą dėl savo universalumo ir praktiškumo, tinkamos aptverti įvairius pastatus ir vietas. Dėl savo aukštos kokybės ir mažų sąnaudų, aptvarai tapo labai populiarūs visame pasaulyje.
Tiek segmentinė tvora, tiek tinklinė tvora tinka tiems, kurie nori, jog jų teritorija matytųsi, kad kiemas būtų šviesus ir tvora neužstotų saulės.
Segmentinės tvoros skirstomos į 2D ir 3D. Populiariausios jų spalvos - žalia RAL6005, ruda RAL8017, pilka RA7016, cinkuota. Aukščiai patys įvairiausi, nuo 1030mm iki 1730mm.

Susisiekti

Turite klausimų ar norite sužinoti kainą? Rašykite arba skambinkite( +370 674 64228 ):

Segmentinės tvoros yra praktiškos, patikimos ir modernios, kurios greitai ir lengvai montuojamos. Tvoros konstrukcija nėra jautri korozijai, o tai žymiai prailgina produkto eksploatavimo laiką. Tvoros segmentai yra padengti cinku ir nudažyti milteliniu būdu.

Šio tipo tvoros nereikalauja sudėtingos priežiūros, nereikia reguliariai atnaujinti ar dažyti. Pakanka periodiškai pašalinti sukauptą taršą nuo paviršiaus, kad tvora išliktų patraukli.

Aukštas atsparumo dilimui lygis, tokio tipo tvora nebijo mechaninių pažeidimų, drėgmės, vėjo, sniego ir saulės. Laikui bėgant nepraranda spalvos. Tvora tarnaus ilgą laiką, išlaikydama puikią išvaizdą.

Segmentinė tvora turi šiuos privalumus

  • Estetinė ir moderni tvoros išvaizda.

Segmentinė tvora – estetiškai gražus dizainas, tinka bet kokiam kraštovaizdžiui. Stilinga tvora lengvai pritaikoma tiek mažoje vietoje, tiek erdvioje teritorijoje. Tvora su 3D efektu yra paprasta, bet tuo pačiu graži. 3D tvoros tinklelis atrodo estetiškai bet kurios paskirties teritorijoje.

  • Ilgas tarnavimo laikas.

Šių tvorų ilgas tarnavimo laikas: net ir be papildomos priežiūros, tvora gali stovėti daugiau nei dešimtmetį! Atsparumas korozijai apsaugo tvorą nuo rūdžių.
Dėl karšto cinkavimo technikos tvoros komponentai yra apsaugoti nuo korozijos. Aptvarų segmentai yra pagaminti iš plieninių strypų, apsaugoti nuo korozijos karšto cinkavimo būdu.

  • Universalios tvoros.

Šio tipo tvoros plačiai paplitusios dėl savo universalumo. Segmentinės tvoros puikiai tinka tiek mažų, tiek didelių teritorijų aptvėrimui.
Plačiai naudojama aptveriant privačių namų teritorijas, parkus, aikšteles, mokslo įstaigas, sporto aikštynus, įmonių teritorijas, sandėlius, poilsio zonas, prekybos centrus ir tt.

  • Aukštos saugumo savybės.

Segmentinės tvoros yra stiprios, patvarios ir turi aukštas apsaugines savybes. Apsauginė funkcija yra vienodai svarbi ir gyvenamiesiems pastatams, ir kitiems objektams. Suvirinti tvoros segmentai yra pagaminti iš patvarių plieninių strypų, kurių beveik neįmanoma sulaužyti. Dėl suvirinimo padidėja bendras tvoros standumas. Tokia tvora patikimai apsaugo jus ir jūsų turtą.

  • Montavimo greitis.

Segmentinių tvorų įrengimas yra gana paprastas. Tvoros yra greitai ir lengvai surenkamos iš atskirų segmentų (panelių). Pagrindinis laikas yra stulpų įrengimas. Montuoti galima bet kokiomis oro sąlygomis.

  • Nedidelė tvoros kaina.

Maža kaina, palyginti su daugeliu kitų rūšių tvoromis, tai yra dar vienas svarbus veiksnys, lemiantis tokios tvoros pasirinkimą. Beveik kiekvienas šalies sklypo savininkas gali sau tai leisti.

  • Pralaidumas.

Tokio tipo tvora puikiai tinka apsitverti kur reikia saulės šviesos ir oro cirkuliacijos. Šis veiksnys ypač svarbus, jei žemės sklype auginami vaisiai ir daržovės. Natūralus apšvietimas ir deguonis yra būtini visam augalų augimui.
Tokio tipo tvora neužgožia vaizdo, neužstoja saugomos teritorijos. Per tokią tvorą jūs galite aiškiai matyti aplinką.

  • Mažas svorris ir lengvas dizainas.

Palyginti su masyviomis tvoromis, segmentinės tvoros dėl mažo svorio nedaro didelės apkrovos žemei, todėl nereikia bijoti, kad tvora deformuosis nuo dirvos nusėdimo. Be to, šis dizainas leidžia tvorai atlaikyti stiprią vėjo apkrovą, nes vėjas tiesiog kerta tinklelį, nedarant didelio spaudimo tvorai.

Atliktų darbų galerija