Medinė tvora šių dienų eksterjero planavime yra pritikoma labai plačiai ir ja tveriamos tiek kaimo sodybos, tiek modernūs miesto namai.

Susisiekti

Turite klausimų ar norite sužinoti kainą? Rašykite arba skambinkite( +370 674 64228 ):

Šiandien tvorų pasiūla labai didelė. Galima rinktis įvairių medžiagų, bet turbūt visi sutiksime, kad medinė tvora yra tiesiog klasika.

Medinė tvora turi šiuos privalumus

  • Kaina

Standartinės medinės tvoros yra gerokai išvaizdesnės, tad žvelgiant į estetiką jos yra tarp pigesnių pasirinkimų. Medis vidutiniškai kainuoja mažiau nei metalinė ar dalinė mūro tvora, taip pat tvora greičiau įrengiama.

  • Įvairiūs sprendimai

Tokios tvoros dizainas siūlo daugiau variantų būtent dėl medžiagos ypatybių. Jos gali būti įvairių formų ir spalvų, dažomos visomis RAL paletės spalvomis. Tvoros lentos nebūtinai turi būti sudėtos vertikaliai, kaip darydavo prieš dešimtmetį, šiais laikas jas populiaru montuoti horizontaliai.

  • natūralumas

Medinė tvora ne tik lengvai įsilieja į natūralia kiemo aplinką, tačiau yra ir saugi aplinkai. Nenaudojamą medinę tvorą, jei savininkas nėra patenkintas ir planuoja ją keisti, galima išardyti ir panaudoti kitur buityje ar sode.

Atliktų darbų galerija